علیپور قدر سیرالئون را بیشتر از بقیه می‌داند! + آموزش و پرورش: معلمان کلاس را تعطیل نکنند – ای جی اس جی

ارسال شده توسط

خبرورزشی: تیم ملی فوتبال کشورمان از ساعاتی دیگر در ورزشگاه آزادی میزبان یک تیم گمنام و پرحاشیه به نام سیرالئون است
خبرورزشی: تیم ملی فوتبال کشورمان از ساعاتی دیگر در ورزشگاه آزادی میزبان یک تیم گمنام و پرحاشیه به نام سیرالئون است.

یکی از بازیکنانی که باید حسابی قدر بازی با سیرالئون را بداند و از فرصتی که به وجود آمده، بیشترین بهره را برای اثبات خود به کادرفنی تیم ملی ببرد، علی علیپور مهاجم پرسپولیس است. مهاجمی که برای رسیدن به پیراهن تیم ملی، تا توانست گل زد و حالا خود را آماده سفر به روسیه می داند. او باید در بازی امروز، خودش را نشان بدهد البته به شرط آن که کارلوس کی روش نیز به این بازیکن بازی بدهد!

مطمئنا بازی با سیرالئون، آن دیداری نبود که به فاصله ۸۹ روز مانده تا جام جهانی بتواند انتظارات را برآورده کند اما برای برخی از بازیکنان تیم ملی می تواند شرایط خوبی جهت پیشرفت را مهیا سازد.

——————-

خبرگزاری میزان: معاون رسانه ای وزارت آموزش و پرورش گفت: مدارس براساس قانون همچنان باز است و روز دوشنبه فعالیت مدرسه ها ادامه دارد

خبرگزاری میزان: معاون رسانه ای وزارت آموزش و پرورش گفت: مدارس براساس قانون همچنان باز است و روز دوشنبه فعالیت مدرسه ها ادامه دارد.

وی ادامه داد: معلمان و مدیران مدارس نباید دانش اموزان اجبار به نیامدن بر سر کلاس کنند که این امر تخلف شده و در صورت ارائه گزارش با متخلفان برخورد می شود.

نجات بهرامی اظهار داشت: براساس قانون و تصمیم وزارت آموزش و پرورش مدارس تا روز ۲۸ فروردین باز بوده و دانش آموزان باید در سر کلاس حاضر شوند.

معاون رسانه ای وزارت آموزش و پرورش در مورد سفر برخی افراد قبل از عید نوروز گفت: خانواده هایی که از امروز اقدام به سفر می کنند، می توانند با مراجعه به مدرسه اجازه فرزند خود را برای رفتن به سفر بگیرند و غیبت اینگونه دانش اموزان در دو روز پایانی سال موجه محسوب می شود.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *